Здравейте :-)
Дойде време за новата ни игра и предвид настоящите празници темата е в унисон. Игра 33 се казва- Цветът на любовта. В следващите две седмици можете да изразите своите чувства цветово. Вие ще решите дали е буйна и млада, дали е отлежала и страстна, дали е невинна и бяла. За мен лично любовта е в две измерения. От една страна към любимия човек е като старо и омайно вино, а от друга страна към скъпите ми дечица е бяла, чиста и неопетнена. Но винаги е нежна и ме окрилява. И подвластна на тези вълнения ето какво сътворих :
С голямо нетърпение и интерес ще очаквам да споделите вашите цветове на любовта и ще е хубаво ако споделите, защо те са именно такива!
Напомям ви, че остават 13 часа до края на Игра 32- Многопластова картичка!
Пожелавам ви усмихнат и спокоен ден!
















